Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  00:33, 30 Березня 2013, В категорії:  Webmoney,  Переглядів:   1912

WMU Banking для виведення грошей з Webmoney


Платіжні системи продовжують модернізуватися, і вже сьогодні для виведення грошей на карту надається безліч різних сервісів.

Не так давно у кожного користувача Webmoney з'явилася можливість зручного виведення Української валюти на карту або рахунок у банку.

Надається ця можливість за допомогою спеціального сервісу banking.ukrgarant.com.

Проект WMU Banking для виведення грошей з Webmoney, зробив процес виведення і поповнення електронних гаманців ще простіше і при цьому не стягується комісія за здійснені транзакції.

Проект WMU Banking для виведення грошей з Webmoney, зробив процес виведення і поповнення електронних гаманців ще простіше і при цьому не стягується комісія за здійснені транзакції.


Щоб скористатися даним сервісом, вам буде потрібно надати реквізити своєї карти або рахунку, які в перебігу 1-2 днів будуть перевірені модераторами. Після цього ви зможете здійснювати введення і виведення WMU на зазначені реквізити.

Кожен користувач системи Webmoney зможе прикріпити тільки одну карту до свого аккаунту і при цьому дані електронного гаманця і рахунку в банку повинні збігатися. При замовленні виплати, вам буде потрібно заповнювати спеціальну форму для створення рахунку, що надсилатиметься на ваш WMID, його необхідно буде оплатити.

Відразу скажу, що приходить рахунок на протязі декількох секунд, і протягом одного робочого дня гроші надійдуть на карту.

WMU Banking для виведення грошей з Webmoney


Природно, що даний сервіс не досконалий, і має деякі недоліки, наприклад, використовуючи WMU Banking, ви зможете виводити тільки Українські гривні, що не зовсім зручно для деяких користувачів.

Основна незручність полягає в необхідності конвертувати валюту, що супроводжується відрахуваннями комісії.

В цілому даний сервіс, не дивлячись на нетривалий термін існування, отримав величезну популярність і його вже використовують тисячі користувачів.

Основною перевагою WMU Banking, крім відсутності комісії, є високий рівень безпеки і надання гарантій, а саме надійність і потреба користувачам, які виводять свої гроші.

   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер