Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  17:05, 15 Червня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1177

Заробіток інтернет - журналістом

В інтернеті можна заробляти, володіючи якими навичками й уміннями. Доказом цьому є діяльність віддалених бухгалтерів, дизайнерів, продають свої ескізи і малюнки, перекладачів, репетиторів і багатьох інших.
Із загального списку роботи в інтернеті, хотілося б виділити заробіток інтернет - журналістом. Новинна тематика завжди була і є актуальною, тому діяльність журналістів є затребуваною. Зайнятися цією діяльністю може кожен, достатньо знайти хороше джерело новин або збирати їх самостійно, після чого продавати їх на спеціалізованих сервісах.

Заробіток інтернеті журналістом

Діяльність журналістів

  Говорити про те, що можна влаштуватися журналістом в штат, ми не будемо, тому що це досить складно і далеко не кожен зможе підійти під критерії високооплачуваного журналіста. Тим не менш, збираючи новини можна відмінно заробляти, здійснюючи продаж в індивідуальному порядку.
Якщо ви володієте масою цікавого матеріалу, створіть кілька текстових матеріалів та фотографій, після чого, виставляйте таку роботу на біржах копірайтингу. Розділи ЗМІ на цих проектах, відвідуються більш часто, ніж всі інші, отже, ваші роботи будуть нарозхват.
Такі біржі як Etxt, Advego або Textsale дозволять заробляти на продажі новин і чим цікавіше вони будуть, тим дорожче ви можете їх виставляти. Незалежно від того, на яку тему ви будете писати новини, у вас однозначно буде шанс їх реалізувати.

Заробіток журналістом


Не всі можуть збирати новини самостійно, відвідуючи «гарячі точки», тому заробіток інтернет - журналістом можна організувати на листуванні вже розміщених новин.
Наприклад, переходите в Яндекс і вибираєте пункт «Новини», там ви побачите величезний список новин, який можна сортувати за різними критеріями.

Обираєте вподобану вам новину, читаєте її і переказуєте своїми словами - такий процес називається рерайтінг, і він допустимий при створенні статей.
Щодня виходять сотні новин, і кожна з них може принести вам дохід, спробуйте зайнятися цікавою справою і паралельно заробити гроші, можливо, це і є ваше ідеальне робоче місце.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер