Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  20:02, 10 Січня 2019, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1501

Заробіток моделлю на Bongacams

Сьогодні в мережі заробляють тисячі користувачів, при цьому вони використовують різні способи. Хтось веде блог, хтось пише статті, деякі працюють на Клікова спонсорів, а деякі запускають трансляції в відеочатах. Всі знають, що в інтернеті можна непогано заробити, якщо стати моделлю еротичного чату, але така можливість є не тільки у дівчат.
На просторах інтернету є чимало якісних відеочатів, а одним з кращих є Bongacams.
Кожен день на цьому сайті спілкується величезна кількість людей, в тому числі і іноземців. Всі вони поповнюють свій баланс для повного доступу до відеочату, а моделі заробляють гроші на трансляціях.

Заробіток моделлю на Bongacams

 

Як заробити на Bongacams?

Заробіток моделлю відеочату на Bongacams підходить всім.
Важливо, бути людиною без комплексів і бажано володіти хорошим зовнішнім виглядом. Аналогічний спосіб ми описували з сервісом Рунеткі, але бонгокамс, це не російський, а всесвітній проект.
На відміну від Рунеток, на бонгокамс трансляцію можуть вести не тільки дівчата, а й хлопці або навіть пари (в тому числі одностатеві).
Якщо даний вид заробітку вас зацікавив, вирушайте на Bongomodels і проходите реєстрацію. Проводиться вона в кілька кроків, спочатку потрібно ввести загальні дані:

Як заробити на Bongacams?


Після цього система направить вас до наступних кроків, на яких вам буде потрібно:

Насамперед у вас зажадають контактну інформацію, потрібно вказувати реальні дані, не бійтеся, ніхто їх, крім адміністрації, не побачить:


Потім вас попросять заповнити велику анкету, де ви розповісте про себе, свої уподобання, опишіть фігуру, вкажете, як саме хочете працювати, які є особливості та багато іншого:


Наступний крок - завантаження фото профілю. Вибирайте кращу фотографію і пам'ятайте, що завантажується вона на еротичний сайт, тому бажано вибирати знімки, де підкреслені переваги вашої фігури (оголені фото завантажувати не можна, на фото повинні бути тільки ви):


Далі відкривається угоду користувача, яке потрібно прийняти. Можете почитати його, але воно англійською мовою:

Працюють на Bongacams офіційно, тому необхідно завантажити скани реальних документів. Це можуть бути права або паспорт:


Наступне, що необхідно зробити, це сфотографуватися на Web камеру. Можна і просто завантажити знімок з комп'ютера, головне, щоб на ньому було ваше обличчя:


Щоб підтвердити, що документ, що засвідчує особистість у вас на руках, необхідно відправити фото, на якому видно ваше обличчя і видно інформацію на правах або в паспорті:


Останній крок - це заповнення платіжних даних. На вибір пропонується кілька способів отримання коштів, в тому числі банківські карти і Webmoney. Вибравши один з варіантів, відкриється форма, заповнюйте її уважно, щоб потім отримувати зароблені гроші:


Проробивши всі ці дії, у вас буде аккаунт на Bongacams і ви зможете запустити свою першу трансляцію. Поки рейтинг низький і ви ще не розкрутилися, ваш відсоток доходу становитиме 45%, але в майбутньому його можна буде збільшити до 60%.
Аналогічно можна заробляти і на Runetki. Ваш дохід буде залежати від того, наскільки часто ви будете переходити в приват з клієнтами. Ніщо не заважає вам шукати їх відразу на двох сайтах, а реєстрація там практично не відрізняється.
Виплати приходять щотижня без затримок. Сайт працює стабільно і більшість глядачів - це іноземці. Адміністрація постійно проводить конкурси з призами понад 10 000 $ і все це ще не повний список причин почати заробляти моделлю на Bongacams.
Скільки ви будете заробляти з Bongacams, сказати складно, але в середньому виходить близько 30 євро на годину (у популярних моделей). Ось ТОП моделей за останній місяць, де вказано, скільки вони заробили:


Чи зможете ви заробляти стільки ж? Звичайно, але доведеться провести далеко не одну годину і вести цікаву трансляцію.
Навіть якщо Bongacams не приноситиме величезних грошей, як підробіток це відмінний варіант.
Не всі люди скромні і соромливі, а якщо ви не соромитеся свого тіла, то чому б не спробувати заробити таким цікавим способом? Багато моделей відеочатів розповідають, що це кращий варіант для заробітку, який не тільки дуже прибутковий, але і може приносити задоволення.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер