Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  16:25, 20 Квітня 2015, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   2386

Заробіток на Google

На чому може заробити новачок, який зовсім недавно зробив сам собі свій перший сайт ну або завів блог? Як правило, це, звичайно ж на рекламі!
В основному як і новачки так і досвідчені люди ставлять Adsense! Досить часто я став помічати, що коли заходиш на чийсь молодий сайт, який зроблений буквально днями, який майже порожній в ньому всього пару статей, але реклама там виблискує скрізь, що починає очі різати.
Хочу повідомити, що одна з найбільш дурних помилок, який зазвичай здійснює власник сайту на початковому етапі розвитку вашого ресурсу - це ваша рання монетизація.

Заробіток на Google

Як заробити на Google

Його думки тільки про одне, як би швидше заробити грошей, а все інше залишають на потім - це зрозуміло не правильно.
Зараз я можливо розстрою багатьох хлопців, які запланували заробляти сотні, а можливо і більше тисяч рублів на рекламі Google Adsense в найближчому майбутньому, коли ваші ресурси будуть відвідувати пару тисяч чоловік в одну добу ... Друзі ви помиляєтеся і багато чого не розумієте і мало чого знаєте ( якщо ви новачок звичайно) ...
Якщо буде велика відвідуваність, то і відповідно буде набагато більше кліків по рекламі. А якщо буде більше кліків по рекламі - то і заробіток буде більше! Так зазвичай думають не досвідчені хлопці, які мріють заробити чималу грошики на Adsense. Так, все так і є, ваші доходи будуть помітно зростати, але не варто вам мріяти про мільйони і мільярди ...
Чи віриш ти в те, що якщо сайт буде відвідувати 30 осіб в день то він може приносити в рази більше прибутку з Adsense ніж той сайт який відвідує близько 1000 осіб на день?

Як заробити на Google

Як правило ви не думаючи скажете, - «Ні, такого бути не може». Але уявіть собі що таке може бути !!! Це мій особистий досвід!
Дохід у Google Adsense залежить не тільки від кількості кліків по рекламі на вашому сайті, але так само ще і від таких показників, як CRT, eCPM, трафік, зміст і т.д. Якщо ви не чули і не знаєте, що це означає CTR і eCPM, поясню ка я вам коротко.
CRT - це показник клікабельності. Він обчислюється так відношення числа кліків по рекламі на сайті до числа її показів, CTR вимірюється завжди у відсотках. Припустимо на вашому сайті коштує рекламний блок від Adsense. Йдуть покази.
Якщо з 100 показів реклами на вашому сайті і на неї натиснуть всього лише тільки 1 людина, то ваш CTR буде відповідно 1% (100/1 = 1%). Це відповідно мало, отже, якщо у вас буде мізерний CTR, то при величезній відвідуваністю вашого сайту, ви будите з цього мати копійки ... Ну не зовсім копійки, але все ж не стільки, скільки ви чекали і мріяли.

Як заробити на Google

eCPM - це ефективна вартість за тисячу показів. Від показника eCPM залежить скільки грошей ви зможете заробити. Виписка з google adsense: Якщо ви заробите 0,25 $ за 35 показів сторінки, то в цьому випадку ефективна ціна за одну тисячу показів сторінки буде складе (0,25 / 35) * 1000, тобто 7,14 $. Але якщо ви заробите 200 $ за 50 000 показів оголошень, то ефективна ціна за тисячу показів оголошення становитиме (200/50 000) * 1000, т. Е. 4 $ США. Якщо так міркувати, то прийдемо до висновку, що eCPM залежить від CTR сайту. Якщо ваш CTR буде вище, то відповідно eCPM буде вище не так? Заробіток на Adsense залежить багато в чому від самої тематики вашого блогу чи сайту. Якщо ваш сайт буде цікавим для простих людей, то його відповідно будуть відвідувати як правило більше людей! Як нам говорить сам дядечко Google - зацікавлені користувачі вашегосайта і оголошення з високою релевантностью - це ключ до вашого успіху.

Google Analytics

Раджу вам використовувати сервіс Google Analytics для виявлення на вашому сайті самих клікабельних місць. Міняйте самостійно дизайн ваших оголошень, самі експериментуйте з графічними оголошеннями і не треба тільки з текстовими оголошеннями і навпаки ...
У мене є для вас ще цікавеньке. А от ви знали, що деякі люди, які живуть за бугром заробляють цим способом від 20 000 до 30 000 $ в місяць? Але виникає питання - «Як?».
Одного разу мій добрий знайомий дав мені зрозуміти як таке можливо. Слухати його було цікаво. І виявилося, що Українцям платять в рази менше за клік по рекламі в порівнянні з США. Як це перевірити. Заходимо в настройки, нижче натискайте на кнопку «додаткові настройки» і потрібно вибрати «місце розташування - Україна», «Мови - Українська».

Ну на цьому я закінчу свою статтю, але дам пораду як більше заробити в google adsense. 1. Собі на сайт встановіть спеціальний пошук від google.
Коли встановите на свій сайт чи блог, ваші доходи від adsense на очах збільшаться навіть може в рази, так як у видачі пошуку по блогу зверху будуть першими з'являютися оголошення від самого гугла, а потім всі інші результати пошуку.

Google віддає свою перевагу якісним і більш менш відвідуваних сайтів, тому вам залишається прагнути до кращого, все інше потім.
Бажаю всім успіхів!

Рекомендую для перегляду:
Редизайн сайту


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер