Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  16:42, 23 Серпня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   3174

Заробіток на грі Counter-Strike

Даний вид заробітку може бути реалізований тільки людьми, які мають уявлення про такі поняття як сервер, хостинг, скрипт і т.д. Якщо вас не налякали ці терміни, отже, ви є потенційним бізнесменом.

Як вже говорилося не раз, успішний заробіток - це зацікавленість безлічі людей і, враховуючи те, що гра Counter-Strike вважається певним еталоном подібних ігор, можна з упевненістю сказати, ви будуєте свій бізнес у ніші, наповненою людьми.

Заробіток на грі Counter-Strike

Заробіток на Counter-Strike

Чим більш широку масу ви будете припускати в якості цільової аудиторії, тим більше клієнтів ви зможете залучити, а це вплине на продуктивність вашої діяльності.

Отже, щоб створити заробіток на Counter-Strike, вам буде потрібно створити власний сервер гри, на якому постійно будуть грати користувачі. Для початку вам буде потрібно знайти хостинг - віддалений комп'ютер, який постійно включений, на ньому буде створюватися ваша гра.

Оптимальними варіантами для створення подібного роду бізнесу, є hostgame.ru і www.host-game.net. На цих сайтах, ви виявите весь необхідний функціонал, для створення сервера, при цьому ви зможете вказати кількість підключаються користувачів.

Як правило, за кожне місце в грі, вам доведеться заплатити близько 20 рублів, це є основною витратою для реалізації бізнес ідеї створення сервера CS.

заробіток на Counter-Strike

Наступний крок - це розкрутка сервера. Для додання популярністю серверу, скористайтеся системами моніторингу, статистиками та іншими сервісами, завдяки яким гравці знаходять майданчик. Будь-яка статистика надає можливість покупки топові місць, саме це вам і потрібно, щоб залучити гравців.

Чи не відштовхуйте і інші способи пошуку гравців на сервер, поширюйте посилання на форумах, блогах, в соціальних мережах або навіть замовте рекламу в рекламних мережах.

Сам процес заробітку грошей побудований на продажу адмінки сервера. Під час підключення до гри, гравці будуть бачити вітальне повідомлення, туди-то ви і вставляєте своє оголошення про те, що надаєте адмінку сервера на місяць, за певну плату.
Якщо ваш сервер буде дійсно популярний, відбою від клієнтів не буде, і ви зможете стабільно заробляти. Розвивати такий бізнес можна створюючи необмежену кількість серверів, і чим більше їх буде, а так само чим краще ви їх прорекламіруете, тим більше буде ваш дохід.
Рекомендую для перегляду:
Не виплата кредиту Webmoney
Безкоштовні сервера по c.s 1.6, c.s go, c.s sourse   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер