Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  14:36, 28 Липня 2020, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   729

ТОП 17 сайтів для заробітку на кліках без вкладень з виведенням грошей



У пошуках підробітку, багато користувачів приходять в інтернет. Тут є купа різних варіантів, в тому числі і для новачків. Найпростіший - заробіток грошей без вкладень на кліки. Отримувати гроші за те, що відвідуєш різні сайти зможе навіть дитина. Великі суми піднімати не вийде, зате все легко.


З'явився заробіток в інтернеті на кліках більше 15 років тому. Він ідеально підходить новачкам, без будь-яких навичок вдається зібрати пару доларів ні копійки не вкладаючи. Це не найприбутковіший спосіб, але він не втрачає актуальності, тому що дозволяє з нуля і без навчання стартувати.


ТОП 17 сайтів для заробітку на кліках без вкладень з виведенням грошей



Як заробити на кліках?



Заробіток в інтернеті на кліках полягає в тому, що користувач отримує оплату за перегляд реклами від рекламодавця. Наприклад, є сайт, присвячений продажу дверей. Його потрібно порекламіровать (підвищити відвідуваність сайту), інакше клієнтів на покупку дверей не буде. Один із способів знайти клієнтів - «системи поштової розсилки» (називаються -почтовікі, букси).



У вас виникне цілком логічне запитання - Яка вигода користувачеві переглядати рекламу рекламодавця? Відповідаю - Користувач отримує оплату за перегляд сайту рекламодавця.



Наприклад:
В системі WMmail зареєстровано 234 тисячі користувачів, активних -30тисяч. Рекламодавець робить платну розсилку листів.
(Кожному активному користувачеві в акаунт приходить рекламний текст і сайт рекламодавця).



Розсилка всім користувачам в системі WMmail коштує 50 $, кожен користувач який перегляне сайт рекламодавця отримає - 0.0015 $.

Вважаємо - 30 тисяч користувачів, кожному по 0.0015 $ = 45 $



Комісія системи - 5 $ Система - це посередник між користувачами і рекламодавцями, тому стягується комісія за користування послугами системи. Отже, сайт рекламодавця переглянули 30 тисяч користувачів, погодьтеся що серед такої кількості користувачів, знайдуться хоча б 10-20 користувачів хто захоче купити двері.



Тому вигідно рекламодавцю давати рекламу в подібних системах, користувач заробляє гроші переглядаючи рекламу рекламодавця, система отримує відсоток від рекламодавця за використання послуг системи. Тому виходить взаємовигідний союз між Користувачами, Рекламодавцями і Системою. Це найдешевша реклама в інтернеті!

Заробіток в інтернеті на кліках



Для початку роботи, вам потрібно відкрити рахунок в системі Webmoney.



Для початку роботи, вам потрібно відкрити рахунок в системі Webmoney



Webmoney - платіжна система



Майже такі ж гроші що і реальні, на них ви можете оплатити різні послуги, купити товари, і т.д. процедура реєстрації в меню Реєстрація в Webmoney


Зараз клікові спонсори пропонують багато способів виведення коштів. Якщо у вас є електронний гаманець в іншій платіжній системі, ви точно зможете отримувати на нього гроші. Найчастіше на буксах зустрічаються такі способи виплат:

--Payeer;

--QIWI;

--Яндекс гроші;

--Номер телефону.


Найголовніше, що мінімальні суми на поштовика низькі. В середньому 5-10 рублів, стільки потрібно зібрати, щоб поставити гроші на висновок. Скільки потрібно часу? Якщо добре постаратися, то менше години. Тобто вже сьогодні ви отримаєте першу виплату і зможете витратити гроші на дрібні покупки, оплату телефону, інтернету або перевести їх на свою банківську карту.

Заробіток на кліках без вкладень з висновком - підробіток для новачків



Досвідчені користувачі не користуються даним методом, тому що він недостатньо прибутковий. У заробітку на кліках є два основних види. Перший - це прості переходи на сайти рекламодавців. Другий - виконання завдань, де можуть бути додаткові вимоги. Про складні завдання розповімо нижче, спочатку розглянемо серфінг, листи і тести:






Такий підробіток зустрічається на кожному буксі. По суті, все це одне й те саме, тому що нараховуються невеликі суми за відвідування сайту. Тільки є деякі відмінності по відкриттю сторінок рекламодавців:



Листи - потрібно відкривати лист, в ньому представлений текст і посилання. Читати не обов'язково, можна відразу переходити на сайт.


Серфінг - сайти рекламодавців відкриваються один за іншим, після таймера потрібно лише вводити капчу.


Автосерфінг - те ж саме, сайти відкриваються по черзі, вводити капчу не потрібно (заробіток на автоматі).


Тести - зустрічаються на деяких буксах. Після відвідин сайту необхідно відповісти на кілька запитань.


Оплата за відвідування сайтів залежить від обраного поштовика, таймера, типу заробітку. Не важливо, яким способом ви скористаєтеся, в будь-якому випадку, при переході на сайт ви побачите таймер. Потрібно провести на сторінці певний час (зазвичай 15-60 секунд):






Як тільки час закінчиться, попросять ввести капчу (захист від ботів). На деяких Клікова спонсорів і при автоматичному серфінгу цього робити не доводиться. Відразу ж зараховується перегляд і нараховується винагороду:






Все гранично просто, але отримуючи по 5 копійок за відвідування, ви багато не заробите. Плюс до цього, на буксах швидко закінчуються доступні сайти для перегляду. Доводиться або використовувати відразу кілька поштовиків, або переходити до завдань. Останні можуть приносити в день до 500 рублів, про те, як виконувати завдання покажемо на прикладах нижче.

ТОП 7 кращих сайтів для заробітку на кліках за останні 5 років



В даний час є кілька лідерів в категорії «сервіс поштової розсилки»






WMmail - Перша система для заробітку на кліках.



Працює з 2004 року! Платить доларами в платіжній системі Webmoney. Виплатив більше 1 мільйона 489 тисяч доларів.



Кількість доступних способів заробітку постійно збільшуються і вже зараз тут можна отримати прибуток від побудови реферальних мереж, виконання завдань, копірайтингу і так далі.



Процедура реєстрації та навчання роботі в системі WMmail можна вивчити в розділі меню «Заробіток на WMmail»







SEOsprint- Працює з 2010 року.

Виплачено понад 12 мільйонів рублів. Платить в рублях. (Webmoney)

В системі більш 667 тисячі користувачів. Приємний інтерфейс. Легкість в роботі. На сьогоднішній день цей поштовик є лідером за кількістю завдань і рекламодавців.

Процедура реєстрації та опис системи в розділі меню «Робота на SEOsprint»






Seo-fast- активно набирає обертів поштовик, на якому вже зареєструвалося понад півмільйона користувачів.



Детальніше в статті -Заработок на поштовику Seo-fast.



Загальні виплати перевищують 7.1 млн. Рублів. Виплати проводяться на гаманці Яндекса, Webmoney та QIWI. Кількість завдань трохи менше, ніж на Wmmail, зате є додаткова можливість заробітку на баннерном серфінгу.






Wmzona- також як і Wmmail, ця система була створена в 2004 році. Детальніше в статті -Заработок на WMzona



За час свого розвитку, сервіс отримав масу змін. Сьогодні, Wmzona це не просто кліковий спонсор, а ще й система для заробітку на відеокарті (Майнінг) і біржа контенту. Ви можете використовувати всі способи заробітку паралельно, щоб досягати максимальних відрахувань.






Socpublic - колись цей проект називався і виглядав по-іншому. Розробники виконали величезну роботу, щоб повернути колишню популярність буксу. Детальніше в статті - Заробіток на Socpublic



Переробили його в 2014 році, але з'явився він набагато раніше. Зараз входить в список лідерів, пропонуючи своїм користувачам масу різних функцій, починаючи з системи рейтингу і закінчуючи великим вибором способів виведення коштів. Зручний інтерфейс, кліки без таймера, моментальні виплати, роздача бонусів і проведення акцій - це далеко не всі переваги сайту.






Vipip - єдиний сайт для заробітку на кліках, яким можна користуватися тільки за допомогою офіційної програми.



Проект запущений в 2003 році, способи заробітку не відрізняються від інших буксов, тільки спочатку виконавцю потрібно завантажити клієнт. Через програму ще зручніше дивитися сайти рекламодавців, виконувати завдання, отримувати гроші за активність в соціальних мережах. Крім цього, розробники пропонують встановити розширення в браузер. Оплата в доларах, крім платіжних систем можна отримувати гроші на телефон або банківську карту.






Profitcentr - почав роботу в 2009 році, один з найпопулярніших проектів для заробітку на кліках. Згодом його оновлювали і вдосконалювали, багато поліпшили. Детальніше в статті - Заробіток на Profitcentr



Працює близько 11 років, в цілому майже 3 мільйони зареєстрованих користувачів і понад 80 мільйонів рублів виплат. Функціонал продовжує розширюватися, додають нові способи заробітку. Наприклад, тільки тут є окремі розділи для виконання завдань в соц. мережах. Виплати проводяться на всі популярні платіжки і номери телефонів. Мінімальна сума всього 20 копійок.



Основна відмінність всіх поштовиків - це дизайн. Є деякі унікальні функції, рейтинг, різні способи виведення та мінімальні суми. Тільки робота скрізь однакова - листи, серфінг і завдання. Плюс на кожному сайті присутня партнерська програма, про заробіток на ній розповімо окремо, це найвигідніший спосіб використання буксов.

Наскільки прибутковий заробіток на кліках?



Рівень ваших доходів буде залежати тільки від вас. Не використовуйте тільки заробіток на кліках, проекти Wmmail і Seosprint пропонують масу завдань, за допомогою яких можна заробляти набагато більше. Виконувати їх нескладно, але щоб у вас не виникало труднощів, представимо вам наочні приклади:

1. Приклад виконання завдань на Wmmail


Після реєстрації відразу ж переходите в розділ із завданнями:






Тут ви будете спостерігати величезний список завдань, а навпроти кожного з них вказується сума оплати за виконання:






Як бачите, в списку є завдання по перегляду роликів, вступу в групи соц. мереж, пропонується заробіток на кліках, використання ігрових сайтів і багато іншого.



За заголовком не завжди можна визначити, що саме потрібно зробити для отримання оплати, тому натискайте на одне з них і читайте докладні вимоги:






Ось одне із завдань, в якому потрібно перейти на певний канал YouTube, подивитися останнє відео, поставити лайк і виконати підписку на канал. Беремо посилання з завдання або натискаємо «Почати виконання завдання.



Виконуємо всі умови, рекламодавця, після чого повертаємося до опису завдання і тиснемо «Підтвердити виконання завдання». Відкриється форма:






Згідно з умовами, потрібно відправити рекламодавцю посилання на свій профіль YouTube. Вставляємо посилання і тиснемо «Відправити». Все, тепер залишається дочекатися, поки ваша заявка буде перевірена і відразу після цього на ваш рахунок будуть зараховані гроші.

2. Приклад виконання завдань на Seosprint



Схема виконання завдань на цьому проекті нічим не відрізняється, також переходимо до завдань з головного меню:






У списку вибираємо один з варіантів, враховуючи ціну і рейтинг:






Також як і на Wmmail, щоб одержати подальші вказівки, натискаємо на заголовок завдання і вивчаємо інформацію:






У цьому завданні пропонується пройти реєстрацію, використовуючи спеціальну посилання. У звіт потрібно відправити дату реєстрації та нік. Тиснемо на зелену кнопку і проходимо реєстрацію на сайті рекламодавця.



Після цього повертайтеся до опису вимог, де повинна з'явитися форма для звіту:






У нашому прикладі вимагав, вказати нік і дату реєстрації. Вставляємо ці дані і відправляємо звіт на розгляд. Якщо з якихось причин ви передумали виконувати завдання, краще натиснути на кнопку відмови, щоб інші могли приступити до його виконання.



Кожен день ви можете виконувати скільки завгодно завдань і отримувати за це гроші. Скільки ви зможете виділити часу на роботу, вирішуйте самі.



На закінчення хотілося б додати, що заробіток на кліках - це далеко не єдиний варіант отримання прибутку в мережі, розглядайте і інші способи, використовуючи різні сервіси та вивчаючи статті на нашому блозі.


Інші сайти для заробітку грошей на кліках



Під заробіток на моментальних кліки створено безліч сайтів. Якщо ви будете користуватися виключно серфінгом, є сенс зареєструватися на кожному буксе і паралельно переглядати сайти рекламодавців. Також це допомагає знаходити найвигідніші завдання. Крім наведених вище проектів, ми рекомендуємо:



ySense - раніше цей зарубіжних кліковий спонсор називався Кліксенс, його оновили. Тут платять на тільки за кліки, є опитування, різні завдання, партнерська програма і багато іншого. За залучених рефералів платять до 30 центів, плюс 2 $, якщо вони заробили 5 $. Виплати проводяться на Payoneer, PayPal, Skrill (заявки обробляють 5-7 днів).



Dollarclix - працює з 2015 року, виконавці отримують гроші за опитування, репости, кліки, скачування мобільних додатків і інші дії. Російської мови на сайті немає, але розібратися легко. Виплати за все від 20 центів на PayPal, Payza, Bitcoin. З доходів рефералів приходить 15%, плюс 25 центів, як тільки вони заробляють 10 центів.



Wmrok - простий російський поштовик, де заробіток на кліках приносить рублі. Тут багато способів виведення, на Ківі, Яндекс, Вебмані і інші варіанти. При відвідуванні сайтів не потрібно чекати таймер, просто прокручуєш сторінку і клацаєш. Висновок від 1 рубля, є щоденний бонус, партнерська програма 10%.



Wmrfast - заробляти можна тільки на серфінгу і завданнях. Проводяться конкурси, Реферер встановлюють рефбек, є система рейтингу. Протягом 6 років справно платить на всі відомі платіжні системи та номера телефонів. Відрізняється від конкурентів тим, що тут пропонується монетизація сайтів через контекстну рекламу.



Seo-stream - з'явився в 2014 році, платять тут за роботу менше, ніж на інших буксах, що привабливо для рекламодавців. Тому є багато завдань і купа серфінгу. Реферери встановлюють рефбек до 90%, виплати на Webmoney, Яндекс, Payeer і Ківі. Кліки приносять від 0.15 до 0.05 руб. в серфінгу.



Rubserf - ще один вітчизняний букс, що нагадує зарубіжні аналоги. Є автоматичний серфінг, платять до 6 копійок за перегляди, за листами до 12 копійок, пропонують зіграти в гру і пікселойди, збирати рожеві кульки. Мінімум до висновку 10 копійок, партнерська програма 3 рівня (10% -7% -3%).



Webisida - стандартні способи заробітку і функції. Працюйте за завданнями і використовуйте серфінг. Розробники створили власну програму для автоматичного перегляду сайтів. Платять в доларах, мінімальна сума не встановлена, гроші можна отримати на Webmoney, QIWI, Яндекс.



Cashtaller - є 8 різних способів заробітку. За партнерською програмою виплати до 60% (всього 4 рівня) від виконавців і по 5% з замовлень рекламодавців. Мінімум до висновку всього 5 рублів, безліч способів отримання грошей. Умови та функції залежать від статусу в системі.



Best-sar - поштовик запущений в 2011 році, всього на ньому зареєстровано понад 80000 користувачів. Чи не найпопулярніший, тут мало завдань, але в даний момент доступно більше 60 сайтів для оплачуваної перегляду. Є бонуси, проводяться конкурси, трьох рівнева партнерська програма, авто виплати на всі відомі платіжки.



Web-ip - старий букс, з'явився в 2006 році. Якщо розробники змінять його дизайн, він точно потрапить в усі Топ. Оплата не найвища, але є 2х рівнева партнерка (10% -5%). Виплати проводяться автоматично на Webmoney, Payeer, QIWI, Яндекс.Деньги. Регулярно проводяться конкурси, адміністрація активна.



Цієї добірки сайтів для заробітку на кліках з моментальним виведенням точно вистачить. Всі вони створені для новачків і приносять невеликі гроші. Кожен раз розбиратися в інтерфейсі не доведеться, він приблизно скрізь однаковий, відрізняються лише додаткові функції і розмір винагород.

Фішки, поради та секрети заробітку на кліках з виведенням грошей



Спочатку хотілося б попередити, якщо вам пропонують заробіток на кліках від 5 рублів за перехід або заробіток грошей на кліки з вкладеннями, біжіть - це розлучення. Ніяких вкладень тут не потрібно, більше 0.1 р. за серфінг і 2 рублів за кліки за завданням ніде не платять. Щоб робота у вас була більш продуктивною, врахуйте декілька важливих моментів.



Загальні рекомендації по заробітку на кліках:



--одночасно переглядайте сайти рекламодавців через кілька буксов;

--ніяких програм для автоматичних кліків не використовуйте, за них блокують акаунти;

--заходите на різні акаунти від різних буксов через кілька браузерів;

--під заробіток кліками вибирайте кращі сайти, лохотрони заманюють великий оплатою;

--завантажуйте офіційні програми буксов, через них працювати зручніше;

--набивайте руку, з часом досвід допоможе вам заробляти більше грошей.



Поради по заробітку на завданнях:


--додавайте багаторазові завдання в список обраних, робіть власну добірку;

--пропускайте завдання з великим описом, вони забирають багато часу;

--поки зараховується перегляд сайту в серфінгу, можна виконати Клікова завдання;

--беріться і за інші доручення, наприклад, лайки і підписки в соціальних мережах.



Програми для заробітку на буксах:



--розширення Copy All URLs копіює всі посилання браузера (для складання звіту);

--аналогічна програма LinkReader допомагає зібрати список посилань для звіту;

--розширення Joxi допомагає робити швидкі скріншоти і вирізати частину екрану;

--програма Proxy Switcher допомагає швидко змінювати IP адреса;

--з програмою Ccleaner ви в один клік очистіть кукі і кеш в своєму браузері.



Абсолютно всі сайти заробітку на кліках без вкладень стають набагато вигідніше, коли знаєш фішки і використовуєш спеціальний софт. Зробіть роботу більш продуктивною, з тими ж витратами часу ви почнете одержувати в рази більше.

Заробіток на кліках від 1 до 5 тисяч рублів на місяць на автоматі



Навіть якщо вам вдасться знайти заробіток 1 рубль за клік, це буде не так вигідно, як займатися залученням рефералів. На кожному буксе є партнерська програма, запрошуєш нових учасників і отримуєш відсотки від їх доходів або витрат. Умови скрізь різні, на Вммейл 5ти рівнева партнерка:






Знаходиш нових учасників, отримуєш від їх прибутку 10%. Вони запрошують за собою людей, з їх доходу капає 5% і так далі. Всього 5 ліній, мережа може розвиватися до нескінченності, причому без вашої участі, потрібно тільки знайти активних партнерів. Щоб ви розуміли, наскільки вигідно цим займатися, подивіться, скільки я заробив на рефералах:



Користувачів я залучаю і на інші поштовики. Мережа продовжує збільшуватися, доходи тільки ростуть. Партнерські програми приносять набагато більше, ніж реальні заробітки на кліках, але не відразу. Спочатку потрібно зібрати велику і активну команду. Саме для цього я колись вирішив запустити власний сайт.



Можна взагалі нічого не робити і отримувати пристойні гроші. Ваші реферали будуть використовувати заробіток доларів на кліки, а вам будуть стабільно надходити відрахування. Це не фінансова піраміда, тут нічого не потрібно продавати. Однак, знайти людей, які бажають працювати за невеликі гроші теж важко.

Висновок


Підводячи підсумок: заробіток на кліках реклами без вкладень може почати хто завгодно, не потрібні ніякі знання, а перший дохід вдається вивести вже через пару годин. Є і зворотна сторона медалі - це низька оплата.



За переходи на сайти ніколи багато не платили, тому, щоб зібрати ті ж 100 рублів, доведеться кілька годин просидіти за виконанням завдань. Когось це влаштовує, інші витрачають на це вільний час, тут уже вирішуйте самі, по крайній мірі, тепер ви знаєте про всі тонкощі і на що варто розраховувати.



   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер