Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  01:03, 23 Травня 2015, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1532

Заробіток на написанні анкорів

Як вже говорилося не раз, почати заробіток в інтернеті можна з написання статей, на жаль, не всі здатні писати великі тексти, але в теж час володіють творчим складом розуму.

Щоб заробити на створенні текстів, і в теж час не писати великі статті, спробуйте реалізуватися у створенні анкорів. Анкор - це текст, який є посиланням.

На перший погляд, здається, що тільки «дурні» платитимуть за створення таких матеріалів, але в деяких випадках, за текстом необхідно використовувати такі ключові слова, які практично неможливо зв'язати.

Заробіток на написанні анкорів

Заробити на створенні текстів

  Розібравшись із суттю заробітку на написанні анкорів, вам буде потрібно знайти сервіс, для взаємозв'язку з роботодавцями. Відмінним варіантом є проект Ankors, основною функцією якого і є продаж анкорів. Безліч оптимізаторів, щодня використовують цей сервіс з метою отримання найбільш ефективних і грамотно складених текстів.

Система пропонує вам різні види анкорів для складання, всього 3 рівня, які розділені в залежності від складності і відповідно по оплаті.

1 рівень. Тут вам буде потрібно створити звичайне посилання, з використанням запропонованих ключових слів і без оточення текстом.

2 рівень. Ключові слова, які необхідно вставити будуть трохи складніше, так само вам буде потрібно їх виділити і вставити необхідне посилання.

3 рівень. Найскладніший рівень, і крім того, що вам буде потрібно вставити в текст необхідні ключові слова, ви повинні будете представити ефективний рекламний анкор.

на написанні анкорів

З рівнями ми розібралися, тепер давайте детально розглянемо процес виконання роботи: Перше, що вам потрібно зробити - це зареєструватися в системі та перейти в розділ «Пошук роботи». Перейшовши в потрібний розділ, вам буде потрібно вибрати категорію, в якій знаходяться доступні замовлення.

Тепер перед вами з'явиться список завдань, із зазначенням рівня, ключовими словами та іншими примітками. Вибирайте вподобане завдання і приступайте до його виконання. Виконуючи завдання, вам буде потрібно натиснути «Запропонувати анкор (и)», а у вікні ввести свої пропозиції, розділяючи їх абзацом.

Після додавання кількох анкорів, натискайте кнопку «Відправити» і чекайте оплату. Звичайно, вийти на стабільний і високий рівень заробітку буде дуже складно, але з іншого боку, це відмінна можливість для новачків, які тільки починають використовувати інтернет як місце роботи.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер