Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  15:05, 25 Серпня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   2888

Заробіток на написанні казок для дітей

Немає нічого краще, ніж знайти роботу в інтернеті, яка не вимагатиме від вас стабільних виходів на роботу і буде цікавою для вас.
Таку роботу можна здійснити, заробляючи на написанні казок для дітей, що для багатьох людей може перерости в хобі і виконувати таку роботу буде набагато простіше. Враховуючи вашу зацікавленість у написанні подібного матеріалу, ви будете активно вдаватися до її виконання і тим самим забезпечите собі стабільний дохід.

Заробляючи гроші на написанні казок

Заробляючи гроші на написанні казок

Написати казку набагато простіше, ніж написати велику наукову статтю, але це зовсім не означає, що вона буде відрізнятися низькою вартістю, тому що це актуальний товар.
Безліч сайтів, супроводжуючих різні тематики, будуть раді отримати придумані вами твору, тим більше що їх можна брати з голови і придумувати на ходу розвиток сюжету.
Поступово кваліфікуючи свої навички та вміння, ви зможете досягти певних висот і отримаєте можливість співпрацювати з видавництвами, а це вже чималі гроші.
Безліч «дрібних» видавництв, перебувають у постійному пошуку грамотних авторів, роботи яких дійсно заслуговують загального поширення, допомагають їм реалізуватися і придбати популярність, розташовуючи якої можна перейти на новий рівень заробітку.

Заробляючи гроші на написанні казок

На початкових етапах ви врятли зможете зацікавити видавництва, тому спробуйте реалізовувати свої роботи на біржах фріланса і копірайтингу. Обсяг казки може бути досить великим, а це означає, що за кожну казку, можна отримати велику суму грошей.
Припустимо, що ви будете продавати свої роботи за середньою ціною (80 центів за 1000 символів), таким чином, написавши казку в обсязі 50 000 символів (можна написати за 1 день), ви отримаєте 40 $ або 1200 рублів, погодьтеся, пристойний дохід для початку.
Але не варто вважати, що ви щодня зможете отримувати такий дохід, тому що деякі твори будуть «припадати пилом» на біржі від тижня до місяця, але якщо ви зможете зацікавити покупця, то швидка реалізація може бути досягнута.
Заробляючи гроші на написанні казок, ви зможете працювати на звичайній роботі і паралельно, у вільний час, збирати фінанси на електронному гаманці.
Рекомендую для перегляду:
Де взяти грошей: 5 чесних способів отримати гроші за 1 день
Заробіток Вконтакте
Як заробити на лайках?
Як заробити гроші   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер