Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  14:31, 11 Вересня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1859

Заробіток на рінгтонах

Як вже не раз повторювалося в статтях нашого блогу, в інтернеті можна заробляти на вмінні використання абсолютно будь-якого редактора.
Якщо ви відмінно розбираєтеся в одному з звукових редакторів і можете створити кілька нарізок, буквально за 5 хвилин, у вас є можливість заробляти в мережі. Заробіток на рінгтонах, вже давно використовується підприємцями, рекламу яких, можна зустріти на кожному каналі телевізора.
Звичайно, такого масштабу бізнес, буде створити дуже складно, тим більше, що для реклами по телебаченню, потрібно чималий стартовий капітал.

Заробляти на створенні нарізок аудіофайлів

Заробляти на створенні нарізок аудіофайлів

Отже, щоб почати заробляти на створенні нарізок аудіофайлів, вам буде потрібно майданчик, тобто свій сайт.
Зробити сайт з функціоналом дозволяє відтворювати і викачувати аудіофайли зовсім не складно, скористайтеся будь CMS з необхідними плагінами і модулями.
Після того, як ви створите майданчик, переходьте до наповнення бази даних. Постарайтеся не тільки створити безліч рингтонів, але і вибирайте найпопулярніші варіанти, використовуючи «музичні» сайти.
У переконання багатьом, хто «закинув» таку діяльність, хотілося б сказати, розвиватися в цій ніші дійсно можна і люди майже щодня викачують архіви з нарізками улюблених пісень.

заробити на рінгтонах

Так само варто відзначити, що поширюваний вами товар, може систематично оновлюватися, і тим самим ви доб'єтеся актуальності, здатної збільшити кількість користувачів.
Качаєте і обробляючи новинки і музику з Топ, ви забезпечите істотний приріст трафіку на вашому сайті.
Заробляти на такому сайті можна кількома способами, по-перше, це традиційний заробіток на рекламі, яка буде крутитися в одній з позицій вашого сайту. По-друге, з'являється можливість заробляти на файлообмінниках, і тим самим скорочуючи використання дискового простору вашого хостингу.


По-третє, поширюючи архіви з піснями, ви можете додавати в них різне ПО, за установку якого, будете отримувати певний прибуток. Настійно рекомендується, не поширювати шкідливих програм, в такому випадку ви викличте негативні емоції у користувачів і вони врятли повернуться на ваш сайт.
Навіть якщо ви не маєте свій сайт і не бажаєте його створювати, але хочете заробити на рінгтонах, вирушайте на біржі фрілансу.
Щодня в таких системах збирається кілька тисяч адміністраторів сайтів, охочих купити унікальний контент, і, враховуючи те, що ви будете пропонувати свій товар оптом, ви дуже швидко знайдете покупця.
Рекомендую для перегляду:
Заробіток на створенні рецензій до фільмів
Заробіток в Інтернеті на написанні текстів   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер