Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  17:25, 24 Серпня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   2677

Заробіток на розшифровці аудіозаписів

Черговий і не стандартний вид заробітку в інтернеті, який може використовуватися новачками, це розшифровка аудіозаписів.
Щодня, тисячі статей з'являються від аудіо або відео джерел, за допомогою їх передруки, і багато веб майстра зацікавлені в отриманні цього контенту. Запис відео або аудіо набагато простіше, ніж друк, тому що вона займає менше часу, зусиль та обладнання.
Досить часто це використовується на різних проектах ЗМІ, де новини передаються у відео форматі або з диктофонів, після чого їх переводять в текстовий формат.

Заробіток на розшифровці аудіозаписів

Розшифровка аудіозаписів

  Звичайно, тримати в штаті таких працівників зовсім не вигідно, тому замовники досить часто звертаються за допомогою до віддалених працівникам, використовуючи біржі фрілансу.
Хотілося б особливо відзначити дві біржі, це Free-Lance.ru і Freelance.ru, які володіють високим рівнем відвідуваності і «живий» аудиторією. Після того, як ви пройдете реєстрацію на цих проектах, вам буде потрібно знайти замовників і для початку попрацювати за мінімальну плату, яка в подальшому може стати досить пристойною.
Заробіток на розшифровці аудіозаписів вимагає від працівника посидючості, хорошого слуху, грамотності й швидкістю. Якщо ви не володієте однією з якостей, але бажаєте заробляти, почніть виховувати себе або тренуватися швидко друкувати, думаю це не так вже складно.

Заробіток на розшифровці

Варто відзначити, що для всіх людей, які досконало володіють іноземними мовами, такий вид заробітку може стати основним джерелом доходу з самого початку. Розшифровки зарубіжних текстів цінуються набагато дорожче, а якщо ви володієте рідкісним мовою, то ваші шанси збільшуються в кілька разів.
До сьогоднішнього дня, досконалої програми, яка може автоматично розшифровувати записи, не існує, отже, ця праця «ручний» і ви можете зайнятися його виконанням.
Скажу вам відразу, це не простий вид заробітку, спробуйте для початку переписати текст будь-якого відео з Youtube, і оцініть свої здібності.
До речі, поки будете тренуватися, спробуйте переписати декілька статей з відео і продати їх на біржі копірайтингу, я особисто так робив, і все відмінно виходило. Великі витрати часу, ось головний мінус розшифровки, але з іншого боку, така робота відмінно оплачується.
Рекомендую для перегляду:
Заробляти на блозі Livejournal
Як заробити на лайках   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер