Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  12:42, 01 Вересня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   2199

Заробіток на створенні рецензій до фільмів

Будучи завзятим кіноманом, одного разу мене відвідала цікава думка, а чи можу я заробити на цьому і якщо можу, то де і як. Відповідь не змусила себе чекати, пройшовшись по тематичним форумам і бірж статей, я зустрів адміністратора сайту - кінотеатру, який припускав продаж дисків з фільмами, використовуючи поштову доставку .
Розвиваючи свій проект, він потребував текстах, які будуть супроводжуватися з фільмами, а я в свою чергу потребував фінансах і стабільному заробітку . Визначивши наші потреби, було прийнято рішення, що адміністратор цього сайту, буде платити мені за кожну рецензію до фільмів.

Заробіток на створенні рецензій до фільмів

Саме з цього і почалася моя кар'єра копірайтера . Спочатку я написав близько 50 рецензій, але, на жаль деякі з них не були потрібні моєму роботодавцю, тому я відправився на біржі статей, де і зміг реалізувати їх.
Враховуючи те, що створення онлайн - кінотеатрів, за статистикою приносить високий рівень трафіку, багато вебмастера обзавелися подібними проектами і після цього у всіх кіноманів з'явився шанс заробляти на створенні рецензій до фільмів.

Створювати рецензії до фільмів

Для того, щоб мої статті були затребувані і сповна описували фільм, я керувався за таким планом:
1. Створення заголовка опису, який може спонукати людей до перегляду фільму. Деякі не відводять на це увагу, вставляючи лише назва фільму, і тим самим не зацікавлюють публіку.
2. Складаючи опис фільму і викладаючи його сюжет, ви обов'язково повинні заінтригувати користувачів. Намагайтеся посилатися на найцікавіші моменти, постійно приховуючи розгортку різних дій .

Створювати рецензії до фільмів

3. Уявіть інформацію про акторів . Крім того, що ви зможете збільшити обсяг статті, ви знову ж зможете вплинути на рішення потенційних глядачів, тому що оцінивши акторську кар'єру героїв, вони можуть перейти до перегляду.
4. Намагайтеся максимально виразити свої почуття та враження після перегляду фільму. Будьте щирі і трохи гарна і чиста свої емоції, ніхто і ніколи не дізнається, що це писали ви, а отже вам не варто соромитися своїх почуттів.
5. Розкажіть про постановку фільму, про цікавих костюмах , креативних декораціях і про бюджет фільму, це теж може зацікавити користувачів .
6. Визначте цільову аудиторію глядачів і уявіть їм цю інформацію , поясніть, у якому колі найкраще дивитися той чи інший фільм. Наприклад, деякі фільми найкраще переглядати у веселій молодіжній компанії, в той час як інші варто дивитися в тісному сімейному колі, де можуть знаходитися глядачі різних вікових категорій.

Заробіток на створенні рецензій до фільмів

Якщо даний вид заробітку вас дійсно зацікавив, займіться пошуком роботодавця і паралельно почніть створювати рецензії до фільмів, які ви вже дивилися. Подібні матеріали розбираються нарозхват на біржах статей, а отже ви зможете продати будь-яку рецензію .
Крім усього цього, ви можете створити власний проект, використовуючи який, клієнти отримають рецензію на будь-який фільм, але це не так вже просто і вам буде потрібно безліч часу на перегляди фільмів.
Рекомендую для перегляду:
Бізнес на продажі поштових скриньок
Як заробити в соціальній мережі Вконтакте
Заробіток на Wmmail   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер