Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  18:18, 24 Серпня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   2782

Заробіток на створенні вірусів

Після того, як в інтернеті з'явилися солідні суми грошей, шахраї почали розробляти віруси і проводити процеси злому різних систем. Робиться це виключно з метою привласнення грошей жертви або ж для отримання доступу до дорогого аккаунту.
Сьогодні злому піддаються всі акаунти, незалежно від того, наскільки вони цінні і в якій системі вони знаходяться, тому що кожен «живий» акаунт може стати відмінною рекламної майданчиком або буде використовуватися для розсилки спаму.

Заробіток на створенні вірусів

Заробіток на вірусах

Віруси створюються щодня, причому їх модернізація в деяких випадках дивує професіоналів, які не можуть впоратися з усуненням шкідливої ​​програми, і змушені робити відкати систем.
Якщо на вашому комп'ютері є безліч цінної інформації або ж ви просто хочете убезпечити свої дані, своєчасно оновлюйте антивірусні програми, використовуйте складні паролі, а так само користуйтеся функціоналом сайтів для підвищеної безпеки.
Платіжні системи та інші фінансові сервіси вже давно використовують додаткові засоби захисту, і пропонують їх використовувати всім своїм користувачам.
Заробіток на вірусах, це протизаконні дії, але в теж час варто відзначити, що таке шахрайство приносить великі гроші авторам вірусів. Щоб поширювати віруси, використовується корисна і цікава інформація, супроводжувана вірусної системою, яка після скачування впроваджується у діяльність вашого комп'ютера і починає викликати різні ефекти.

Заробіток на вірусах

Перед тим як відкривати скачані архіви, запустіть антивірус і проскануйте вміст, цілком можливо, що після відкриття ви запустите вірус у свою систему.
Творці вірусів заробляють не тільки на продажу акаунтів або на зломі електронних гаманців, деякі віруси вимагають відправки СМС, деякі передбачають передачу цінної інформації, вообщем будь-яким доступним способом.
Щоб зловити «на вудку» вірусу, довірливих користувачів, потрібно ефектна реклама, яка і досягається за рахунок зламаних акаунтів або навіть майданчиків.
Будьте пильні та уважні, перевіряйте джерело, з якого ви завантажуєте файли, і якщо це великий і серйозний сайт, то врятли ви виявите шкідливі програми після завантаження інформації.
Рекомендую для перегляду:
Заробіток на розшифровці аудіозаписів
Заробіток в фотошоп   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер