Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  13:47, 14 Серпня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   2911

Заробіток на відеороликах

Якщо у вас є відеокамера і ви володієте деякими можливостями зняти цікаві ролики, то чому б це не зробити, тим більше, що на цьому можна заробляти «серйозні» гроші.
Для того, щоб організувати процес подання за гроші, вашого відео, вам необхідно зареєструватися на відеохостингу smotrimvideo.com, і на сайті smotri.com.
Після того, як ви обзаведетеся, відео роликом, виставляйте його на хостингу та адміністратори цього проекту, вставлять в ваше відео рекламну інформацію, за яку ви і будете отримувати гроші.

Заробіток на відеороликах

Як заробити на відеороликах

Мінімальною сумою для виведення з цієї системи, є 5 $, які можна заробити за 1000 переглядів. Швидше за все, ви зараз ставите питанням, як зібрати 1000 переглядів, і це нормально, тому що зібрати їх дійсно складно.
Враховуючи прохідну відвідуваність сайту, а саме 450 000 користувачів щодня, кожен з яких в середньому переглядає близько 10 відео, ви зможете заробляти і по 25 $ в день, нічого не роблячи.
Виходячи з цих розрахунків, в місяць з одного ролика ви зможете зібрати 750 $, і багато користувачів буржунете вже оцінили даний спосіб заробітку. Причому варто відзначити, що це не максимальний рівень заробітку, тому що ви можете завантажувати скільки завгодно роликів, але всі вони повинні бути цікавими і містити корисну інформацію.

Заробіток на відеороликах

Для того, щоб зацікавити публіку своїм роликом, за статистикою, найбільш вдалими варіантами будуть ролики містять приколи, еротику чи навчальну інформацію. Бажаний час відеоролика від 3 до 5 хвилин.
Але враховуючи всі ці критерії, ваша робота буде проглядатися рекламодавцями, які і визначатимуть, чи підходить ваш відео ролик, для представлення їх реклами.
Обов'язково спробуйте свої сили в заробітку на відео роликах, можливо, він стане основним доходом вашого сімейного бюджету або стане стартовим капіталом для бізнесу.
Рекомендую для перегляду:
Заробіток на створенні курсових   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер