Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  18:22, 04 Липня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   1523

Заробіток на Profitcentr

Якщо ви зацікавлені в інтернет - заробітку і готові приступити до роботи прямо зараз, відкрийте свій електронний рахунок в одній з платіжних систем і вирушайте на пошуки оптимального сервісу.
Однією з найкращих платіжних систем, що забезпечують вам створення електронного гаманця, є Webmoney, при цьому варто пам'ятати, що переважна кількість сервісів, використовують саме цю систему.
Після отримання електронного гаманця, на який буде приходити заробітна плата, залежно від ваших умінь і знань, виберете оптимальне місце роботи. Одним з таких місць для заробітку, є рекламне агентство Profitcentr.

Заробіток на Profitcentr


Profitcentr

Цей сайт функціонує більше 3х років, залучив 200 000 користувачів, загальна сума виплат перевищує 3 млн. рублів і щодня кількість користувачів зростає в середньому на 1000. Якщо ви коли-небудь працювали з поштовими сервісами або маєте загальне уявлення про їх діяльність, ви зможете стати працівником на profitcentr, без особливих зусиль.
Варто зауважити, що вибираючи не найпопулярніший поштовий сервіс, не варто побоюватися за відсутність гарантій і можливе шахрайство, тому що цей сервіс зібрав близько 4000 позитивних відгуків в системі Webmoney.

Заробіток на Profitcentr, стандартний для поштових сервісів, тут ви зможете читати платні листи, серфіть сайти і виконувати найпростіші завдання. Основною відмінністю цього сервісу від аналогічних систем, є можливість заробітку на скачуванні файлів, чому відведено окремий пункт.

Profitcentr

Так само варто відзначити, що працюючи на Profitcentr, у вас з'являється чергова можливість використання автоматичного серфінгу, який буде заробляти гроші замість вас.
Середня вартість кліка в цій системі, становить 2-5 копійок, зате немає обмежень за мінімальною сумою для висновку, відсутня комісія, і гроші миттєво перенаправляються на електронний гаманець.
Такі можливості присутні далеко не у всіх сервісів, а отже відносяться до позитивних факторів Profitcentr. Зареєструвавшись на проекті, вам буде нараховано бонус у вигляді 20 копійок, а так само ви зможете отримувати бонуси за залучення рефералів, так само у вигляді 20 копійок.
Кожен клік вашого реферала, приноситиме вам по 0.2 копійки, а якщо у вас з'являться реферали другого рівня, ви будете отримувати з них 0.1 копійки. На жаль, Profitcentr підтримує всього 2х рівневу реферальне мережу, це може стати причиною відмови від роботи, для багатьох користувачів.
Рекомендую для перегляду:
Заробіток на продажі скриптів   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер