Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  14:48, 13 Жовтня 2012, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   10322


Сьогодні я вам розповім як заробити на соціальних мережахВ минулій статті я розповідав як заробити на соц.мережі Вконтакте, але мінус в тому що там тільки одна соц. мережа, а тут всі які існують в Інтернеті Нище я наведу список всіх соц. мереж які доступні на цьому порталі:


Вконтакте
Однокласники
Facebook
Mail.ru
Youtube
Twitter
Google+
Группы Вконтакте
LiveJournal
LiveInternet
Instagram
Foursquare
Android

Для реєстрації на порталі також необхідно гаманець Webmoney,детальніше я описав в статті Як зареєструвати гаманець Webmoney ,після чого ви зможете зареєструватись на самому порталі 


ПартнерствоУ нашому сервісі працює партнерська програма для виконавців. І Ви завжди зможете отримати додатковий дохід, а запрошені Вами друзі зможуть заробити, ділячись враженнями про улюблені товари та бренди.


Ваш прибуток за кожного запрошеного в систему становить 50 рублів. Ця сума буде переведена Вам один раз рівно в той момент, коли прибуток системи від запрошеного користувача досягне 100 руб. Період часу, за який новачок набере цю суму, безпосередньо залежить від його активності в системі, а також від вартості замовлень, в яких він братиме участь.


Рекомендувати наш сервіс можна через будь-яку з двох партнерських посилань, розташованих на сторінці Вашого профілю, а також шляхом розміщення банера на Вашому ресурсі. Якщо Ви хочете, щоб Ваш друг почав знайомство з системою з головної сторінки, відправте йому перше посилання. Якщо Ви вже розповіли всі основні моменти роботи нашого сервісу і йому потрібно тільки зареєструватися, відправте йому другу посилання. За цими посиланнями ми зможемо зрозуміти, що даний користувач прийшов від Вас. Також можна скористатися системою запрошень на сайті.


Заробляй з друзями!

Для отримання партнерського винагороди за користувача, який набрав поріг 100 + / 100, необхідно звернутися в техпідтримку, вказавши його логін.

Звертаємо Вашу увагу на те, що мультіаккаунтность (реєстрація в системі більше одного аккаунта кожного типу) в системі суворо заборонено!
Користувачам забороняється реєструватися самим по своїх посиланнях. Якщо факт такої реєстрації буде виявлений, винагороду виплачено не буде.


Правила
1.ТЕРМІНИ, ЩО ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ В ДАНИХ ПРАВИЛАХ

 • Рекламний сервіс SOCIALTOOLS (далі Сервіс) - сайт-посередник між Виконавцями і Рекламодавцями, що володіє спеціальними функціями для здійснення рекламних кампаній Рекламодавців.
 • Виконавець - людина, зареєстрований у Сервісі і підтвердив свою реєстрацію по e-mail.
 • Рекламодавець - людина і / або організація (компанія, ВАТ, ТОВ тощо) використовує (-ая) Сервіс для проведення рекламних кампаній.
 • Адміністрація - група людей, що підтримують Сервіс в активному стані, що володіє всіма повноваженнями і всіма можливими правами Сервісу, роздільна суперечки між Виконавцем та Рекламодавцем, якщо такі виникають.
 • Аккаунт - обліковий запис, персональна сторінка Виконавця або Рекламодавця з його персональними даними та даними про рекламних кампаніях


2. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

 • Зареєструвавшись в Сервісі, Виконавець / Рекламодавець погоджується з даними Правилами у повному обсязі і зобов'язується виконувати їх.
 • У випадку ігнорування Виконавцем / Рекламодавцем даних Правил, або ж у випадку недотримання Правил, Адміністрація залишає за собою право видалити або оштрафувати аккаунт порушника без попередження.

3.ОБОВ'ЯЗКИ СЕРВІСУ

 • Зберігати конфіденційність інформації Виконавця / Рекламодавця, отриманої при реєстрації.
 • Публікувати офіційні повідомлення, новини, безпосередньо зачіпають функціональність Сервісу.
 • При виникненні технічних проблем, не пов'язаних з хостинг-провайдером, відновити роботу Сервісу протягом 72 годин, в тому числі вихідних і святкових днів
 • Надавати Рекламодавцям всі можливості, необхідні для існування їх рекламних кампаній.
 • Відповідати на листи, прислані в службу підтримки не пізніше, ніж через 48 годин (якщо даний час не випадає на вихідні і / або святкові дні).
 • Виплачувати Виконавцям зароблені гроші протягом 1-5 банківських днів.
 • Всі невикористані кошти за рекламу підлягають поверненню Рекламодавцю, який замовив дану рекламу, якщо інше не передбачено договором або угодою, за вирахуванням комісії Сервісу.


4.ОБОВ'ЯЗКИ ВИКОНАВЦІВ

 • Реєструючись в Сервісі, Виконавець тим самим погоджується отримувати інформацію про роботу Сервісу на свій е-mail.
 • При реєстрації надавати правдиву інформацію у всіх полях реєстраційної форми.
 • Не рідше одного разу на тиждень знайомитися з цими Правилами.
 • При виявленні несправностей, чи деяких погрішностей в програмах сайту, повідомляти про них в Службу Підтримки.
 • Не здійснювати спроб злому сайту і не використовувати можливі помилки в програмах.


5.ОБОВ'ЯЗКИ рекламодавців і партнерів

 • Реєструючись в Сервісі, Рекламодавець тим самим погоджується отримувати інформацію про роботу Сервісу на свій е-mail.
 • У Сервісі забороняється рекламувати:
 1. інформацію порнографічного та розпусного характеру, в тому числі про дітей;
 2. розміщувати будь-які матеріали, що містять віруси або інші комп'ютерні коди, файли або програми, що мають шкідливий характер, а також серійні номери до комерційних програмних продуктів і програми для їх генерації, логіни, паролі та інші засоби для одержання несанкціонованого доступу до платних ресурсів в мережі Інтернет, а також розміщувати посилання на вищезгадану інформацію;
 3. не дозволені спеціальним чином рекламну інформацію і спам, у тому числі і пошуковий;
 4. сайти, на яких потрібно платна активація по смс (так звані сайти-смс-платники);
 5. сайти, створені для "зливу трафіку" з соціальних мереж;
 6. сайти студій, агентств, що займаються рекламою в соціальних медіа.
 • Повідомляти Адміністрації всі помилки функцій, які виникають в процесі роботи Сервісу.


6.ПРАВА АДМІНІСТРАЦІЇ

 • Адміністрація має право видалити акаунт Виконавця, що займається накруткою системи, перешкодою роботі Сервісу, без попередження. Даний Виконавець лише отримає повідомлення про видалення його аккаунта. Кошти таких акаунтів блокуються і виведення з системи не підлягають
 • Адміністрація вправі заблокувати аккаунт Виконавця / Рекламодавця, якщо він не дотримується дані Правила.
 • Адміністрація вправі здійснити блокування аккаунта Рекламодавця, якщо він неправомірно виробляє відхилення заявок Виконавців, які виконали умови замовлення. Далі приймається рішення про відновлення доступу до системи або про повному видаленні акаунта.
 • Адміністрація має право видалити акаунт Рекламодавця за рахунок грубих або неодноразових порушень даних Правил, якщо інше не передбачено договором. Невикористані кошти за їх наявності підлягають поверненню протягом 5 банківських днів з моменту видалення аккаунта, якщо інше не передбачено договором. Невикористаними вважаються кошти, що залишилися на балансах Рекламодавця після здійснення заходів, пов'язаних з перевіркою його замовлень представниками Адміністрації Сервісу.
 • Адміністрація вправі вносити в дані Правила зміни як з повідомленням Виконавців, Рекламодавців, так і без нього.
 • Адміністрація вправі блокувати і видаляти облікові записи Виконавців, що мають у Сервісі більше одного облікового запису
 • Адміністрація вправі відхиляти замовлення Рекламодавців, якщо дані замовлення здадуться підозрілими, якщо дані замовлення суперечать даним Правилам.
 • Адміністрація вправі визнавати транзакції усередині Сервісу недійсними в силу обставин, як відображених в даних Правилах, так і оголошених Адміністрацією в письмовій формі та / або на сайті Сервісу.

7.ОБМЕЖЕННЯ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ

 • Адміністрація Сервісу не несе ніякої відповідальності за збиток, нанесений Виконавцям, Рекламодавцям у результаті використання даного Сервісу.
 • Адміністрація не несе відповідальності за упущену прибуток і будь-які непрямі збитки, понесені Рекламодавцями або Користувачами в період використання чи невикористання послуг Сервісу (повного або часткового).
 • Виконавець / Рекламодавець, використовуючи Сервіс та мережі Інтернет, самостійно відповідає за шкоду, заподіяну його діяннями (особисто або іншою особою під його мережевими реквізитами) особі або майну громадян, юридичних осіб, держави або етичним принципам суспільства.
 • Адміністрація не несе відповідальності за дії третіх осіб в акаунті Виконавця / Рекламодавця, якщо доступ до аккаунту це третя особа отримало з вини Виконавця / Рекламодавця.
 • Адміністрація не несе відповідальності за зміст реклами Рекламодавця.

Рекомендую для перегляду:
Заробіток голосів в Вконтакте   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер