Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  00:45, 30 Березня 2013, В категорії:  Webmoney,  Переглядів:   1215

Як залишити скаргу на WMID


Всі користувачі інтернету знають, що паралельно з їх відвідуванням інтернету, шахраї шукають потенційних жертв і намагаються робити різні дії, щоб користувачі попалися до них на вудку.

З кожним днем​​, кількість віддалених працівників зростає, а разом з ним зростає кількість випадків з відмов у виплаті. Кожен досвідчений фрілансер знає, як важливо отримувати оплату за свої труди, після кожного етапу, тому це найбільш безпечний варіант.

У деяких випадках, увійшовши в довіру, віддалені працівники не звертають уваги на відсутність систематичних виплат, а роботодавець обіцяє заплатити за певний обсяг виконаної роботи.

У більшості таких випадків, відбувається обман і ті, хто намагався заробити, залишаються без оплати праці.


Залишити скаргу на WMID

Залишити скаргу на WMID


На жаль, від цього ніхто не застрахований. Перед тим як приступати до роботи, обов'язково перевірте відгуки про вашому роботодавця, можливо, він вже когось обманював. Зробити це можна завдяки системі Webmoney, де зберігаються дані на кожен гаманець.

По імені та прізвища, номеру ICQ і т.д. ви не зможете знайти його електронний рахунок, тому при виконанні роботи вимагайте надати номер WMID або знайдіть його в історії транзакцій, якщо вам вже вироблялися оплати.

Щоб залишити скаргу на WMID не сумлінного роботодавця, вам буде потрібно зайти на офіційний сайт Webmoney і перейти в розділ «Арбітраж», там знаходиться розділ подання скарги:

як залишити скаргу на wmid


Після введення WMID необхідно підтвердити прочитання правил і натиснути кнопку «Продовжити». На наступній сторінці, вам буде потрібно вказати причину подання скарги, дату угоди, та інші дані:

як залишити скаргу на вмид

Для прикладу ми заповнили форму необхідними даними, після чого необхідно натиснути кнопку «Додати» і після модерації, ваш коментар з'явиться в числі відгуків про WMID користувача.

Завдяки даному сервісу, кожен може залишити власний відгук про користувача платіжної системи Webmoney, після чого інші люди, вивчаючи історію роботодавця, не стануть з ним співпрацювати.

Тепер ви знаєте, як залишити скаргу на WMID і зможете вплинути на подальшу діяльність не сумлінної людини.


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер