Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  15:02, 17 Квітня 2015, В категорії:  SEO-Розділ,  Переглядів:   1956

Розкрутка сайту: чорні, сірі, білі методи просування сайтів


Для того, щоб зайняти високі позиції в пошуковій видачі, потрібно активно займатися розкручуванням сайту - SEO оптимізацією. Існує багато різних методів просування сайту та завдання вeбмастеров і оптимізаторів полягає в тому, щоб знайти найбільш ефективні рішення, які забезпечать швидку доступність ресурсу по потрібним нам ключевикам. Але при використанні того чи іншого способу, потрібно бути дуже пильними, інакше є ризик нарватися на незаконний з точки зору пошукача метод і заплямувати свій сайт. Щоб цього не сталося, потрібно мати уявлення про всіх небезпечних і безпечних способах розкрутки сайту.
Отже, методи просування сайту розділяють на чорні, сірі, білі

 

Розкрутка сайту: чорні, сірі, білі методи просування сайтів


 

Чорні методи просування сайту

 

Чорні методи просування сайту


Чорна розкрутка застосовується для сайтів, які планують жити вельми недовго. Звичайно грамотна розкрутка зможе принести дуже велику кількість відвідувачів за маленький проміжок часу, але завдяки чорній розкрутці відвідувачі будуть потрапляти на сайт тільки обманним шляхом і як тільки про це дізнається пошукова машина, сайт неминуче накличе на себе бан та інші санкції пошукових систем. Звідси висновок - чорні методи просування є найбільш неефективним видом розкрутки сайту, який стовідсотково призводить до бану сайту.

До чорних методів розкрутки сайтів відносяться:

1. Використання невидимого тексту, який збігається з фоном за кольором або дуже близький до нього, що робить текс т непомітним оку. Текс складається з фраз, які не мають відношення до конкретного сайту, призначення цієї хитрості - залучити на сайт відвідувачів, що не цільових, що потрапили сюди лише завдяки обману. Але пошуковики, і в тому числі Яндекс, навчилися розпізнавати цей прийом і автоматом відправляють сайт в чорний список. Іншими словами, сайт відправляється в бан.
2. Створення дорвеїв. Створюється ресурс, що складається з однієї-трьох сторінок, мета цього ресурсу - залучення відвідувачів, після чого він перенаправляє їх на основний сайт. На даний момент цей спосіб, зокрема перенаправлення (редирект) на основний сайт не пройде, тому що пошукачі не проїндексують сторінку, в мета-тегах якої є редирект.
3. Клоакинг - різна видача текстового змісту сторінки пошуковому роботу і відвідувачеві.
4. Пошуковий спам. Виставляючи в тексті ключові слова, важливо не перестаратися, так як зловживання ключевиками в тексті може розцінити як пошуковий спам. Це так само призведе до автобану.
5. Використання лінкаторів - програм автоматичного обміну посиланнями і використання сервісу автоматичного обміну статтями.
6. Спам поштою - безладне відправлення повідомлень за допомогою програм з проханням відвідати сайт мільйонам користувачам мережі. Робити цього не варто, а в деяких країнах це вважається кримінальним злочином.

Отже ні внутрішня оптимізація ні зовнішня оптимізація
по чорному не принесе нічого доброго вашому сайту, так що не варто бруднити об неї руки і сайт.

 

Сірі методи просування сайту

 

Сірі методи просування сайту


Сірі способи розкрутки сайтів є чимось середнім між чорними і білими методами просування. По суті, сірі методи просування сайту є напівлегальними і тому існує ризик, що просувний ресурс можуть забанити.
До сірих методів відносять:
1. Занадто часте використання тегів «strong», «b» та інших, які дають можливість впливати на алгоритм ранжирування в пошукових системах і допомагають хоч трохи піднятися за рахунок них.
2. Нетематичний обмін посиланнями і нетематичними статтями, а так само покупка посилань на інших сайтах.
3. Використання сервісів автоматичного обміну статтями, хоча поки ще пошукові системи не можуть розпізнати сайти, які ними користуються і беруть участь в них. Так само платні лінкатори, за допомогою яких купують посилання на сайт. Пошуковики знають як розпізнати швидке збільшення кількості посилань низької якості, тепер уже ці дії не призводять до бажаного результату.
4. Купівля місць для статей на інших ресурсах або розміщення за плату статей з посиланнями на свій сайт. Власники таких сайтів, які продають місця під статті можуть потрапити під санкції з боку пошукачів, буде непогано, якщо розміщені статті просто потраплять під неврахування посилання ранжирування тексту статей, а покупці місць ризикнуть тільки тим, що зовнішні посилання з таких статей не враховуватимуться пошуковими роботами.
Тоді по ідеї таким способом користувалися б щоб валити конкурентів, наприклад, накупити побільше статей з посиланнями на сайт конкурента і настукати пошуковику.

 

Білі методи просування сайту

 

Білі методи просування сайту


Білі методи і способи просування сайту є легальними. Але на жаль використання білих методів для просування сайту веде до більшої витраті часу і грошового вкладення, це обгрунтовується трудомісткістю цього процесу.
До білих методів просування належать:
1. Постійне додавання унікального і цікавого контенту на сайті, публікація різних інформаційних матеріалів і новин.
2. Прохання інших популярних і авторитетних сайтів розмістити якісну статтю з посиланнями на ваш сайт.
3. Створення своєї власної розсилки, яка дозволить отримати додатковий трафік.
4. І звичайно покупка контекстної реклами для отримання цільових відвідувачів.
5. Можна так само внести свій сайт в каталог Яндекса, це посприяє додатковим відвідинам з ЯК, бо там сайти упорядковано ТиЦ.
Якщо ваша інформація буде вже дуже унікальна і цікава, її розмістять у себе та інтернет-газети, вони, до речі, вважаються вельми і вельми авторитетними ресурсами з точки зору Яндекса.
І якщо ви все-таки вирішили зайнятися розкручуванням сайту легальним шляхом, то тоді «робіть сайти для людей», створіть по-справжньому цікавий сайт, багатий інформаційним матеріалом, в якому дійсно потребують користувачі. Навіть Яндекс каже, що реклама - це далеко не єдине, заради чого відвідувачі приходять на сайт.

    ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер