Заробіток в інтернеті

   РУБРИКИ

Перейти на головну Webmoney Заробіток в інтернеті Гроші і успіх Безкоштовне в мережі Вконтакте Все про комп'ютери Все про покер Створення сайту Seo-розділ Загальні Здоров'я

   РЕКОМЕНДУЮ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Робота на SEOsprint Заробіток на групах Вконтакте Заробіток голосів в Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток Вконтакте Заробіток на Wmmail Заробіток в соц. мережах Як заробити студенту Як залучити рефералів

   КОРИСНО ПЕРЕГЛЯНУТИ

Реєстрація в Webmoney Заробіток на кліках Заробити WMZ Заробіток на Wmmail Виконання завдань Як заробити електронні гроші Заробіток Вконтакте Заробіток Яндекс Грошей Заробити Webmoney Заробіток на написанні текстів Потратити Webmoney Робота на SEOsprint Заробити гроші на QIWI Заробити WMR Як заробити гроші Заробіток на групах Вконтакте Заробіток на Facebook Заробіток голосів в Вконтакте


   ІНТЕРНЕТ НОВИНИ

Пошукові системи Соціальні медіа Платіжні системи Хостинг Доменні імена Різне

Опубліковано:  19:11, 09 Квітня 2013, В категорії:  Заробіток в інтернеті,  Переглядів:   14273

Як заробити на сайті


Заробіток в Інтернеті на сайті    Це Стаття про те, як заробити на сайті гроші, які способи для цього існують і що за підводні камені зустрічаються на даному шляху. Я впевнений, що за наявності прямих рук і бажання, заробіток на сайті пристойних грошей можливий для ресурсу абсолютно будь-якої тематики. Детальніше про це розказано нижче.

   Коли я починав писати цю статтю, то з усіх способів заробити в інтернеті з допомогою сайту більш-менш знайомі мені були продаж посилань та розміщення контекстної реклами. А моїх знань про ці способи вистачило б хіба що тільки на те, щоб просто поіменно перерахувати біржі посилань і сервіси цій самій контекстної реклами. Таку «статтю» змогла б написати навіть мавпа, тому було вирішено відкласти це «твір» до кращих часів і продовжити набиратися досвіду.

На даний момент я також не вважаю себе познавшим все про заробіток на сайті, але ...

   Останнім часом відвідувачі мого сайту (гаряче улюблені особисто мною), «за сумісництвом» є дуже хорошими людьми, які рекомендують мій сайт на різних форумах і блогах, залишають посилання на сторінки і розділи мого сайту на інших ресурсах і просто пишуть скрізь, де можуть , добрі слова про мій сайт, все частіше і частіше задають мені питання, що стосуються різних способів того, як заробити за допомогою сайту, і який з цих способів краще.

  У підсумку, я вирішив узагальнити всі наявні у мене знання про заробіток на сайті і викласти їх тут. Розписати все в подробицях, звичайно, не вийшло. Але вказати напрямок, в якому варто рухатися для того, щоб почати заробляти на своєму сайті гідні гроші, думаю, вийшло

§ 1. На якому сайті можна заробити, а на якому не варто навіть і намагатися?


    Запам'ятай головне: отримати нормальні гроші за допомогою сайту, створеного виключно «для заробітку», не вийде. По крайней мере, до тих пір, поки ти не наберешся досвіду. Новачок з такого сайту або взагалі нічого не отримає, або буде «збивати» сущі копійки.

    Щоб мати із сайту стабільний і високий дохід, потрібно замість питання «Як заробити на сайті багато грошей?» Спочатку задуматися над іншим питанням «Як створити сайт, який буде цікавий і корисний людям?».

І тільки вже маючи такий вебсайт (або, принаймні, закінчений план його створення), можна задуматися над тим, як на ньому заробити.

   Також настійно не рекомендую! тобі створювати сайти про заробіток в Інтернеті або з вмістом «тільки для дорослих». Та й взагалі створювати сайти на ті теми, в яких ти або зовсім не розбираєшся, або розбираєшся, але дуже слабо. Пам'ятай, чим якісніше і цікавіше буде твій сайт, тим більше грошей з його допомогою ти зможеш заробити.

Інше, що часто задається мені питання - це питання, про те, на якому хостингу (платний чи безплатний) краще створювати сайт, щоб надалі розвивати його і заробляти на ньому гроші. Відповідь тут одна і він очевидний: якщо ти, шановний відвідувач, твердо вирішив створити свій сайт, все зважив і обміркував, знаєш, про що буде сайт і кому він призначений, а найголовніше маєш у своїй голові щось корисне, що можна викласти на сайті і зацікавити інших людей, то біжи риссю купувати домен і хостинг. І навіть не роздумуй. Я тебе запевняю, якісний сайт на абсолютно будь-яку тему, як мінімум, окупить витрати, а як максимум, дозволить своєму авторові ще й заробити на пиріжки з вермішеллю.Безкоштовний же хостинг можна використовувати в наступних випадках:


  1. для підтримки основного сайту (про це поговоримо в окремій статті);
  2. для того, щоб просто побавитися і кинути (не шкода);
  3. якщо дуже сильно свербить в одному місці і хочеться відчути себе крутим перцем, у якого є свій сайт, але в наявності тільки купа фотографій з голими тітками, немає ні знань, ні бажання їх отримати, руки ростуть невідомо звідки, а замість мізків вакуум.
У всіх інших випадках створювати сайт на безкоштовному хостингу, м'яко кажучи, нерозумно і безрозсудно.

   Винятком тут є, мабуть, тільки блогові сервіси та соціальні мережі. Деякі з описаних нижче способів заробити на своєму сайті цілком реалізовані й на цих ресурсах. Але тільки деякі і з великими труднощами. Маючи ж якісний сайт на надійному хостингу та власний домен, заробляти гроші буде набагато легше.

    А тепер перейдемо безпосередньо до самих способів того, як заробити на сайті гроші і плювати після цього на американців з їх фінансовою кризою. Почнемо, мабуть, з самого популярного, легального та безпечного: розміщення реклами на сайті.

§ 2. Розміщення реклами на сайті


Самий легальний і зручний спосіб заробити на своєму сайті - це розміщення реклами на ньому. Даний варіант може застосовуватися і як додатковий заробіток на сайті, і також має всі шанси стати основним джерелом доходу. Реклама на сайті буває двох видів: контекстна і у вигляді всіляких банерів. Є ще деякі види, але з ними краще працювати, вже маючи досвід і знання.

як заробити на своєму сайті   Особисто для мене банерна реклама має два серйозних мінуса. Перший - це самі банери (картинки, файли swf і т.д.). Вони збільшують час завантаження сторінки, а також блимають і переливаються всіма кольорами, що відволікає від основного вмісту.

   Другий мінус - це пошук рекламодавців. Як заробити на сайті, розміщуючи банери? Потрібно знайти людину, яка погодиться оплатити це розміщення. Для молодого сайту, який не має ще великої відвідуваності, це практично не реально, бо рекламодавцеві немає сенсу платити гроші за рекламу на сайті, на який заходить 20-30 осіб на день. Звичайно, якщо ти відомий фахівець у своїй галузі, то швидко продаси всі рекламні місця на своєму сайті, тому рекламодавцю це буде вигідно, тому що твій авторитет приверне до тебе на сайт і колег, і просто зацікавлених. А як бути «не фахівцям»? Їм, а точніше нам, допоможе контекстна реклама і сервіси, її розміщують.

  Контекстною називається реклама, відповідна за своєю тематикою змістом (контексту) вебсторінки, на якій вона розміщена. Тобто якщо на сторінці йдеться про мухах дрозофілах, то і рекламні оголошення будуть на цю ж тему. Тому контекстна реклама стала настільки популярна і затребувана. Адже вона вигідна і рекламодавцям (їх оголошення побачать тільки ті, кому це потрібно), і власникам ресурсів (хороший заробіток на сайті і не дратує відвідувачів), і самим користувачам (вони бачать рекламу тільки тих товарів і послуг, які відносяться до теми переглядається ними в даний момент сторінки, і, відповідно, можуть бути їм корисні).

  Кількість грошей, які отримує власник сайту, прямо пропорційно кількості кліків по рекламних оголошеннях, які зроблять відвідувачі. Ціна за клік залежить від тематики сайту. Найдорожчі кліки в будівництві, автомобілях або фінансах. Таким чином, на величину заробітку від розміщення контекстної реклами, в першу чергу, впливають відвідуваність сайту та його тематика.

  У Рунеті найбільш популярні три сервісу контекстної реклами: Зорька або Begun, Яндекс.Директ і AdSense. Перші два - російські, останній - від пошукової системи Google (рекламу AdSense ти можеш побачити на початку цієї статті і трохи нижче по тексту). Зорька - це дилер Бігуна. Рекламу цей сервіс дає ту ж, що і Бігун, але от умови для власників сайтів набагато симпатичніше і можна не тільки заробити на своєму сайті, а ще й отримати додаткові приємності.

  Умови в Яндекс.Директ набагато жорсткіше, і по відвідуваності сайту, і по оформленню договору. Загалом, молодому сайту пряма дорога в Зорьку. Умови допуску сайтів в систему м'які, а договорів ніяких укладати не треба. Але це не означає, що туди беруть всі сайти підряд. Плюс, як уже сказав, у Зорьки є купа додаткових бонусів.


 Примітка.
Абсолютно всі сервіси контекстної реклами не приймають сайти з краденим контентом, сайти з вмістом «тільки для дорослих» і сайти, що порушують закони РФ. З повним списком правил участі ти зможеш ознайомитися на сайті кожного з сервісів.


  AdSense - це світовий лідер контекстної реклами. У Росії заробіток на сайті за допомогою AdSense взагалі міг би стати основним, якби не одне але: виведення грошей з системи надзвичайно утруднений. Здійснюється він за допомогою чеків, які надсилаються поштою і які важко перевести в готівку (особливо в невеликих містах). Але останнім часом в цьому напрямку робляться певні кроки і, сподіваюся, що незабаром заробити на своєму сайті з допомогою AdSense стане також просто, як і за допомогою наступного способу - продажу посилань з сайту.


  Оновлення від вересня 2010 року. Вже стало. Сервіс контекстної реклами AdSense спільно з системою Рапіда запустили можливість виведення зароблених грошей через пошту Росії, на гаманець в системі платежів WebMoney, на банківський рахунок і т.д.


§ 3. Продаж посилань, як спосіб заробітку сайтом


  Відразу скажу, що продаж посилань сильно не вітається пошуковими системами. І якщо дуже нахабніти, то можна швидко потрапити в бан до пошуковиків. У теж час, продаж посилань з сайту - це як і раніше дуже популярний спосіб заробити на своєму сайті гроші.

  Посилання купують для того, щоб підняти позиції сайту у видачі пошукових систем по потрібних запитах або для того, щоб збільшити показники сайту (ТІЦ і PR). Продавати посилання можна вручну або через різні біржі посилань. Друге швидше і зручніше.

  Ціна посилання залежить від показників сторінки (ТІЦ і PR, ТИЦ присвоюється всьому сайту цілком, PR кожній сторінці окремо), кількості зовнішніх посилань на сторінці, якості самого сайту і рівня вкладеності сторінки (УВ). Найдорожчі посилання з головної (1 УВ), потім йдуть сторінки 2 УВ (тобто сторінки, на які є посилання з головної) і найдешевші - 3 УВ (на які є посилання зі сторінки 2 УВ). Решта рівні вкладеності (тобто більше 3 УВ), як правило, в біржі не приймаються. Ціна посилання ніяк не залежить від відвідуваності сайту.

  

Пару порад особисто від мене:
  • Продавай не більше 5 посилань зі сторінки. А ще краще не більше 3. Так і ціну зможеш поставити вище середньої по системі, і мінімізувати ризик залетіти в бан. Пам'ятай, можна продати 10 посилань і заробити більше, ніж продавши 100;
  • Розміщуй посилання тільки на якісні сайти бажано приблизно тієї ж тематики, що і твій;
  • Не продавай посилання з нового сайту. Спочатку хоча б трохи розкрути його.


  Продавати посилання на блозі (так звані, постові) краще не через біржі посилань, а за допомогою сервісів розміщення реклами в блогах. Ці сервіси дадуть можливість заробити на блозі, розміщуючи постові (тобто посилання в самих постах), рекламні огляди і т.д.

  Взагалі, пошукові системи потихеньку нівелюють вплив покупних посилань на видачу. І дуже скоро зведуть його нанівець. Тому цей спосіб заробити сайтом поступово еволюціонував в іншій - розміщення статей на сайті за гроші.

§ 4. Розміщення статей на сайті


  На мій погляд, розміщення статей - це не тільки хороший спосіб заробітку на сайті, але й найперспективніший варіант просування сайту. Даний вид заробітку, як і контекстна реклама, вигідний усім: оптимізатор, розміщуючи свої статті на інших сайтах, отримує максимально природні посилання на свій; власник сайту, погоджуючись на таке розміщення, не тільки заробляє гроші на своєму сайті, але й отримує унікальний контент, що в свою чергу приваблює нових відвідувачів; відвідувачі же отримують нову інформацію

  Єдиний мінус для власників сайтів - це те, що даний спосіб просування сайтів (як і всі інші) намагаються автоматизувати. Я маю на увазі так зване розмноження статей за допомогою різних програм. Тобто беруть одну статтю і шляхом заміни слів на синоніми роблять з неї 200-300 статей. Про читабельності таких шедеврів мови вже, звичайно, не йде. Єдиними читачами таких статей будуть роботи пошукових систем. Тут уже все залежить від тебе. Чи погодишся ти перетворити свій сайт в смітник і розмістити подібні «творіння» або будеш розміщувати тільки якісні статті.

  Як і для продажу посилань, для даного способу заробити на сайті створені свої сервіси для розміщення статей. У них ти можеш вказати свої вимоги до статей: кількість знаків, кількість посилань в статті і т.д. Рекомендую кількість знаків ставити від 2000, а кількість посилань не більше 2. Ну, і, звичайно, розміщувати тільки якісні, «людські» статті.

Величина доходу від розміщення статей залежить від якості сайту та його показників PR та ТІЦ.

А тепер поговоримо про самому неоднозначному способі заробити на своєму сайті - заробіток за допомогою партнерських програм.

§ 5. Партнерські програми


  На мою думку, заробіток на сайті за допомогою партнерських програм - це одночасно і найпростіший, і найскладніший спосіб отримання доходу з сайту. Про це варіанті заробити можна написати не одну статтю і тут я постараюся лише коротко пояснити саму суть партнерських програм.

  Що таке партнерські програми? Партнерські програми - це вид співпраці між користувачем і сервісом (небудь інтернет-магазин, біржа посилань, біржа статей, хостинг і т.д.), при якому сервіс ділиться з користувачем частиною свого доходу, отриманим ним від покупців, які прийшли в цей сервіс за рекомендацією користувача. Во, як загнув.

  Якщо пояснювати «на пальцях», то, припустимо, є інтернет-магазин. Ти в ньому регістріруешься, отримуєш реферальне або, по-іншому, партнерську посилання (звичайне посилання плюс твій партнерський ідентифікатор) і розміщуєш в тому чи іншому вигляді цю рефссилку у себе на сайті (або в будь-якому іншому доступному місці Інтернету). Відвідувачі твого сайту переходять за цим посиланням в інтернет-магазин і здійснюють там покупки. Магазин запам'ятовує їх (відвідувачів, а не купівлі), як тобою запрошених, і виплачує тобі зі свого доходу від цих покупок певний відсоток. Причому виплачує не одноразово, а при кожній покупці.

  Начебто дуже просто: знай тільки посилай покупців і заробляй гроші з сайту. Але це тільки на перший погляд. Ось деякі мінуси.Мінуси:

1. Для початку користувач повинен перейти по твоїй посиланням, а, перейшовши, витратити свої гроші в партнерському сервісі. Домогтися цього не так легко, як здається;

2. Зазвичай партнерський відсоток дуже невеликий. З урахуванням того, що розраховується він від прибутку сервісу, а не від всієї суми, витраченої користувачем, виходить, щоб заробити на партнерках пристойні гроші, потрібно багато користувачів, які будуть витрачати свої гроші в партнерському сервісі. Або послуги (товари) сервісу повинні бути дуже дорогі.Це головні проблеми заробітку на сайті за допомогою партнерських програм. Але є плюси, які набагато вагоміша мінусів.


Плюси:

1. Партнерок дуже багато. Практично будь-який сервіс, в якому можна витратити гроші, має свою партнерську програму. Тому підібрати партнерку можна під сайт майже будь-якої тематики. Головне - вибрати надійну і зручну. Вище я вказав тобі деякі, перевірені особисто мною;

2. Партнерки ідеальні як пасивного заробітку на сайті (краще тільки контекстна реклама). Тобто розмістив рефссилку на сайті, а там, кому треба, самі кликнуть. Ефективніше, звичайно, заробляти на партнерських програмах активно: залучати різними способами на сторінку з рефссилке якомога більше народу, всіляко рекламувати партнерку і т.д. Але без належного досвіду велика ймовірність заробити дірку від бублика;


3. Партнерське посилання можна розмістити не тільки на своєму сайті, а взагалі де завгодно в Інтернеті: на блогах, форумах, у листах і т.д. Таким чином, в принципі, є можливість заробляти і без свого сайту, але з сайтом простіше.


  Це основні моменти того, як заробити на сайті за допомогою партнерських програм. Величина доходу цілком і повністю залежить від наявності мізків і прямоти рук власника сайту. Можна вибрати парочку партнерок і працювати тільки з ними, можна працювати з парою десятків партнерських програм. Усе пізнається на досвіді, тому не бійся експериментувати.

 А тепер поговоримо про ще одному хорошому способі пасивного (а для кого і активного) заробітку на сайті - заробіток на файлообмінниках.

§ 6. Як заробити на файлообмінниках


  Особисто я вважаю, що заробіток на файлообмінниках не тільки приносить гроші, але і взагалі файлообмінники - це дуже зручна штука. Особливо для власника сайту з невеликим бюджетом. Адже можна заощадити і закачати файл солідних розмірів на такий файлохостінг, після чого дати відвідувачам посилання на скачування, не витрачаючи трафік і місце на своєму хостингу. А тут ще й гроші за це платять. Я пробував різні файлообмінники, але сподобався мені найбільше Depositfiles. Його і використовую.

  В принципі, заробити на файлообмінниках можна і без власного сайту. Але, маючи ресурс, на якому розміщено багато популярних файлів (програми, фільми, музика, картинки і т.д.), зробити це буде набагато простіше.

  Принцип заробітку на файлообмінниках простий: реєструешся, закачувєш файли, отримуєш на нього посилання і розміщуєш це посилання, де тобі потрібно. Користувачі качають твій файл, а ти отримуєш за це гроші. Величина доходу залежить від кількості завантажень, від розміру файлів, закачаних тобою (чим більше, тим краще) і від регіону, з якого прийшов користувач (не всі регіони зараховуються). Ось в принципі і все.


§ 7. висновок


  Я описав тут найпопулярніші способи того, як заробити на сайті гроші. Їх грамотне і спільне використання дасть можливість починаючому інтернет-олігарху спокійно розвивати свій ресурс і поступово збільшувати свій заробіток на сайті, одночасно набираючись досвіду. Ну і, звичайно, ніхто не заважає тобі почухати тиковкі і придумати щось своє.

  В майбутньому я планую написати більш докладні статті по кожному з перерахованих вище способів. Якщо у тебе є питання або зауваження, то обов'язково озвуч їх у коментарях на блозі (посилання нижче).

  Найголовніше пам'ятай, можна до глибокої старості читати статті та розповіді про заробіток на сайті, а можна створити сайт і на своєму досвіді дізнатися про те, як на ньому заробити. Чи не мни сиськи, намагайся та пробуй!

   Успіхів!

Детальніше про заробіток на сайті за допомогою Adsense в статті - Заробіток на Wmmail
Як заробляють на сайтах


   ТОП-10 МАТЕРІАЛІВ

Заробіток на Facebook Заробіток на кліках Як відключити рекламу Заробити голоса Вконтакте Заробіток в соц. мережах Як заробити в інтернеті Заробіток на Форексі Де рекламувати сайт Безпека Webmoney Поради новачкам Як заробити студенту Як залучити рефералів

   З ЧОГО ПОЧАТИ

1. Реєстрація в Webmoney 2. Заробіток на кліках 3. Заробіток на Wmmail 4. Робота на SEOsprint 5. Робота на Seo-fast 6. Заробіток Вконтакте 7. Заробіток на Facebook 8. Заробіток в соц. мережах 9. Заробіток на текстах

   ОСТАННІ ДОДАНІ МАТЕРІАЛИ

Заробляти в інтернеті Як оплатити кредит Як зайти в BIOS? Який роутер купити? Немає звуку на комп'ютері Заробляти без освіти Тормозить інтернет Що таке cookies? Тормозить браузер